En büyük Rainbow 6 espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$753 536
|
Takım Turnuvaları
44
| 207 366
PV
|
Maçlar
217
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$892 750
|
Takım Turnuvaları
42
| 228 013
PV
|
Maçlar
217
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$338 718
|
Takım Turnuvaları
36
| 215 788
PV
|
Maçlar
207
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$746 750
|
Takım Turnuvaları
35
| 147 789
PV
|
Maçlar
203
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$512 169
|
Takım Turnuvaları
38
| 75 850
PV
|
Maçlar
198
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$156 564
|
Takım Turnuvaları
31
| 96 668
PV
|
Maçlar
195
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$767 245
|
Takım Turnuvaları
32
| 177 689
PV
|
Maçlar
188
|
Win Streak
6
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$444 840
|
Takım Turnuvaları
27
| 133 910
PV
|
Maçlar
187
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$244 943
|
Takım Turnuvaları
31
| 138 405
PV
|
Maçlar
177
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$457 152
|
Takım Turnuvaları
40
| 134 288
PV
|
Maçlar
171
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$51 108
|
Takım Turnuvaları
26
| 85 535
PV
|
Maçlar
171
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$582 846
|
Takım Turnuvaları
32
| 316 096
PV
|
Maçlar
166
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$95 253
|
Takım Turnuvaları
30
| 83 646
PV
|
Maçlar
165
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$158 230
|
Takım Turnuvaları
39
| 76 554
PV
|
Maçlar
164
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 866 000
|
Takım Turnuvaları
26
| 278 574
PV
|
Maçlar
162
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$742 000
|
Takım Turnuvaları
25
| 171 767
PV
|
Maçlar
161
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$215 232
|
Takım Turnuvaları
36
| 58 338
PV
|
Maçlar
152
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$331 793
|
Takım Turnuvaları
27
| 128 434
PV
|
Maçlar
147
|
Win Streak
3
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$228 444
|
Takım Turnuvaları
50
| 94 082
PV
|
Maçlar
145
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$148 996
|
Takım Turnuvaları
32
| 78 799
PV
|
Maçlar
142
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 2 859 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun en karlı takımı, Shifters tarafından kazanılan $3 435 983 ile Shifters takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - G2 Esports - $3 016 772
3. sıra - w7m esports - $2 929 624
4. sıra - Team Heretics - $2 489 708
5. sıra - Team Liquid - $2 170 091
Kasım Ayının Popüler Rainbow 6_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler EML Challenger Circuit 2026: Playoffs• Rebellion Cup 2026
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 34 aktif oyuncusuyla Outlast geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Wanted Goons - 28
3. sıra - 1HP - 26
4. sıra - Entropy Gaming Console - 23
5. sıra - True Synergy Gaming - 22
Rainbow 6_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant