En büyük CS2 espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$762 904
50
111 487 PV
214
-
$37 392
71
38 175 PV
214
-
$22 097
61
64 082 PV
212
-
$101 175
40
103 792 PV
210
-
$31 750
64
39 005 PV
207
-
$276 655
57
552 553 PV
207
-
$1 361 053
54
717 042 PV
206
-
$118 384
53
217 961 PV
203
-
$2 272 051
50
652 910 PV
203
-
$34 281
70
8 712 PV
198
-

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$1 500
55
108 494 PV
195
-
$88 983
59
30 989 PV
194
-
$213 235
69
909 109 PV
193
6
$47 707
68
135 889 PV
192
-
$10 645
68
43 183 PV
189
-
$17 790
83
24 065 PV
188
-
$89 297
73
64 674 PV
188
-
$2 866 126
42
915 473 PV
187
-
$82 873
67
53 037 PV
187
-
$67 674
66
28 814 PV
183
-
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Counter-Strike oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 8 048 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Counter-Strike oyununun en karlı takımı, Natus Vincere tarafından kazanılan $12 082 174 ile Natus Vincere takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Astralis - $10 874 017

    3. sıra - Team Vitality - $10 617 079

    4. sıra - FaZe Clan - $9 465 153

    5. sıra - G2 Esports - $7 113 804

  • Mayıs Ayının Popüler CS2_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler BLAST Rivals Spring 2026PGL Astana 2026IEM Atlanta 2026
  • Counter-Strike oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, F5 Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 21 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Zomblers - 18

    3. sıra - Entropy Gaming - 17

    4. sıra - Alter Ego - 16

  • CS2_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler CS2_name e-spor takımları: Natus VincereFaZe ClanTeam Vitality

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak