En büyük BGMI espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$209 903
|
Takım Turnuvaları
56
| 493 980
PV
|
Maçlar
134
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$12 044
|
Takım Turnuvaları
17
| 314 404
PV
|
Maçlar
127
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$84 989
|
Takım Turnuvaları
11
| 728 713
PV
|
Maçlar
112
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$6 678
|
Takım Turnuvaları
28
| 252 496
PV
|
Maçlar
106
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$12 190
|
Takım Turnuvaları
28
| 457 848
PV
|
Maçlar
104
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$88 637
|
Takım Turnuvaları
18
| 728 713
PV
|
Maçlar
89
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$120 568
|
Takım Turnuvaları
64
| 728 713
PV
|
Maçlar
76
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$24 914
|
Takım Turnuvaları
16
| 650 073
PV
|
Maçlar
76
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$34 571
|
Takım Turnuvaları
9
| 650 073
PV
|
Maçlar
70
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$6 336
|
Takım Turnuvaları
2
| 650 073
PV
|
Maçlar
70
|
Win Streak
N/A | |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$11 863
|
Takım Turnuvaları
33
| 493 980
PV
|
Maçlar
69
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$27 003
|
Takım Turnuvaları
18
| 393 171
PV
|
Maçlar
69
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$100 434
|
Takım Turnuvaları
20
| 650 073
PV
|
Maçlar
66
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$17 555
|
Takım Turnuvaları
19
| 228 595
PV
|
Maçlar
64
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$4 787
|
Takım Turnuvaları
31
| 308 882
PV
|
Maçlar
63
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$3 285
|
Takım Turnuvaları
9
| 457 848
PV
|
Maçlar
46
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$19 806
|
Takım Turnuvaları
38
| 318 710
PV
|
Maçlar
43
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$12 906
|
Takım Turnuvaları
7
| 493 980
PV
|
Maçlar
42
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$16 851
|
Takım Turnuvaları
10
| 393 171
PV
|
Maçlar
37
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$12 045
|
Takım Turnuvaları
8
| 577 685
PV
|
Maçlar
36
|
Win Streak
N/A | |
Takımlar hakkında SSS
Battlegrounds Mobile India oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 122 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Battlegrounds Mobile India oyununun en karlı takımı, Team SouL tarafından kazanılan $551 718 ile Team SouL takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Orangutan - $425 810
3. sıra - GodLike Esports - $415 119
4. sıra - Gladiators Esports - $308 643
5. sıra - Team XSpark - $209 903
Battlegrounds Mobile India oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 12 aktif oyuncusuyla FS Esports geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - GodLike Esports - 11
3. sıra - TEAM iNSANE - 10
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6